O nas

Firma IMPEKS Józef Szymański została założona w 1990 r. w Ciechanowie. Oferta naszej firmy obejmuje szeroki wybór produktów znanych światowych marek STIHL, VKING, HONDA. W naszej ofercie znajdą Państwo także bogatą ofertę elektronarzędzi.

l_stihlMarka STIHL stanowi synonim jakości i doskonałego serwisu na światowym rynku pilarek łańcuchowych. Oferta firmy obejmuje szeroki wybór pilarek łańcuchowych, kos mechanicznych, elektrycznych, odkurzaczy przemysłowych i ogrodowych, dmuchaw, przecinarek, myjek wysokociśnieniowych oraz wiertnic glebowych.
l_vikingProdukty marki VIKING dostępne w naszej ofercie to duży wybór kosiarek elektrycznych, spalinowych, kosiarek samojezdnych, glebogryzarek i rozdrabniaczy ogrodowych.  
l_hondaMarka HONDA to maszyny i urządzenia, które wyróżniają się niezawodnością i wyjątkowymi rozwiązaniami technicznymi. Nasza oferta zawiera szeroki wybór agregatów prądotwórczych, silników spalinowych, odśnieżarek, kosiarek, pomp wodnych, maszyn budowlanych oraz silników zaburtowych.

Produkty marki STIHL VIKING i HONDA dostępne w ofercie naszej firmy spełniają wymagania zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników okazjonalnych. Dlatego też niezależnie od wyboru jakiego Państwo dokonają, mogą być Państwo pewni, że wybieracie urządzenia, które spełniają najbardziej restrykcyjne normy użytkowania i ochrony środowiska.

Z myślą o naszych Klientach oferta firmy została rozszerzona o usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Zapewniamy również akcesoria, materiały eksploatacyjne i części zamienne. Specjalizujemy się w naprawach urządzeń, maszyn i silników STIHL, VIKING, HONDA, Briggs&Stratton. Nasi Klienci mogą być pewni, że zawsze służymy im pomocą i pełnym doradztwem. W zakresie doradztwa nasza firma pomoże Państwu dokonać wyboru z gamy oferowanych maszyn i urządzeń, udzieli profesjonalnych porad z zakresu obsługi i zastosowania sprzętu, zapewni wysokiej jakości obsługę posprzedażną. Nasz personel, przeszkolony przez Centralne Ośrodki Szkoleń naprawi i zakonserwuje Państwa sprzęt byście mogli Państwo cieszyć się maszynami przez długie lata.

Nasze atuty to :

  • oferta znanych czołowych marek,
  • kompleksowa obsługa (serwis gwarancyjny i pogwarancyjny),
  • kompetentna kadra, pełny profesjonalizm i doradztwo dla Klienta.

 

Firma w 2012 roku rozszerzyła swoją ofertę o szkolenia zawodowe i specjalistyczne. Nasza oferta obejmuje szeroki obszar szkoleń. Więcej o szkoleniach możecie się Państwo dowiedzieć wchodząc w zakładkę Szkolenia.

 

logo


06-400 Ciechanów

ul. Wyspiańskiego 13

tel. (023) 673 77 88


09-100 Płońsk

ul. 19 Stycznia 41

tel. (023) 662 68 06


Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy